Интернет-магазин детской одежды – адрес, телефон, контакты для связи
(063) 285 32 44

Контакты

http://lari.ua/upload/sale/index.html

Перед покупкою ми радимо вам проконсультуватися з менеджером. У ритмі сучасного життя часто просто немає часу та можливості шукати магазин дитячого одягу у Харкові, адресу та інші контактні дані. Тому найпростіший спосіб дізнатися про наявність товарів на складі або уточнити будь-яку іншу інформацію – зателефонувати нам. Наша фірма спеціалізується на виготовленні та продажу одягу для дітей у всі міста України, клопіт із відправлення замовлення візьме на себе відділ доставки.

Зручний інтернет-магазин дитячого одягу

Багато магазинів дитячого одягу у Харкові, адреси яких можна знайти у списках підприємств міста – наші давні партнери. Ми відкриті для співпраці з велико- та дрібнооптовими покупцями, які прагнуть розширити асортимент дитячого одягу у своєму магазині. Компанія Ларі добре відома підприємцям Харкова, які спеціалізуються на продажу дитячого одягу, тому вони постійно підтримують контакт з нашим інтернет-магазином.

Як з нами зв'язатися

Останнім часом багато покупців вважають за краще користуватися інтернет-ресурсами замість того, щоб шукати адреси дитячих магазинів і витрачати час на поїздки Харковом. Тим, хто вважає за краще проводити покупки в режимі онлайн, ми пропонуємо кілька зручних способів зв'язку:

  • телефон;
  • спеціальна форма, яка дозволяє поставити запитання або зробити комерційну пропозицію;
  • сторінки в соціальних мережах;
  • чат, у якому можна отримати консультацію прямо на сайті lari.ua.

Для оптовых покупателей очень удобно общение через паблик-чат в Viber. Чтобы подключиться к чату - свяжитесь с менеджерами по указанным ниже телефонам.

В случае необходимости оперативно получить информацию об отправке заказа или способах оплаты, вам стоит воспользоваться чатом или позвонить на один из телефонных номеров.

Телефоны для связи с менеджером:

  • (063) 285 32 44
  • (098) 967 28 11

E-mail для зв'язку - emironenko179@gmail.com

Час роботи інтернет-магазину – щодня, без вихідних, з 10 до 18. Чекаємо на ваші повідомлення!


.